Začátek změny

Už ve 13 letech jsem četl knížky typu „Bohatý táta, chudý táta“, nebo „Kam se poděl můj sýr“ jenom jsem v té chvíli nechápal jejich význam.

Obrat přišel před 5 lety v roce 2018. Koupil jsem si knížku 7 návýku skutečně efektivních lidí od Stephena R. Coveyho, která mi převrátila život naruby. Do té doby jsem vůbec nechápal pojmy jako vnitřní integrita, dodržení slibu, být proaktivní… Pamatuji si, jak byla moje přítelkyně překvapená, mojí razantní a rychlou změnou, bohužel né všechny změny byly pozitivní. Člověk se stále učí.

Moje změna měla několik fází. Další fáze nastala v maturitním ročníku, kdy jsem začal objevovat způsob, jakým sám sebe koučovat a posouvat k lepším výsledkům a lepšímu já. Začal jsem tvořit své stránky a svoji Akademii Vše je ve Vás.
Bohužel jsem stále necítil, že by to bylo to ono, co by mohlo opravdu změnit život lidem kolem mne a proto jsem se rozhodl, že tento projekt prozatím upozadím a budu se soustředit na jiné projekty, které mne posunuly opět o několik kroků dopředu.

A letos po cestě Santiago de Compostela, kterou jsem začal v Portu, jsem si uvědomil, že nastal čas, ukázat svou Akademii světu. Spoustu věcí jsem upravil a zdokonalil od první myšlenky založit Akademii. Po 2 měsících konečně nastal čas ukázat Vám, co vše jsem se až doposud naučil a jakým způsobem se posouvat systematicky krůček po krůčku za svým vysněným životem a svým vysněným já.

Pro více informací navštivte stránku www.marekfiala.cz/VSEJEVEVAS , kde se dozvíte více infromací o mé Akademi.

Děkuji za podporu, ať už vyjádřenou slovy, tak vyjádřenou koupí vstupenky do mé Akademie. 🙂
Marek

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Nadpis formuláře

    Text formuláře

  • Kategorie