Osobní konzultace

Osobní konzultace

Jaromír Jágr, Pavel Nedvěd, Martina Sáblíková, Tomáš Berdych, Tomáš Baťa - všichni měli někoho, kdo jim pomáhal posouvat se dále ve svých myšlenkách a v pohledech na jejich byznys a život. Je užitečné mít vedle sebe někoho, kdo není zatížen Vaší situací a dokáže se se svými zkušenosti podívat na Váš příběh z jiného úhlu a pomoci Vás nasměrovat výše, než jste doposud byli.

Máte zájem se semnou setkat? Sjeďte dolů a napište mi.

Moje zkušenosti

Mám praktické i teoretické vzdělání z oblasti osobního rozvoje i podnikání. Jsem vždy pro se potkat a poté si říci, že si nemám co dát, s člověkem sedícím naproti mne než někoho odsuzovat dopředu. A jak to máte Vy? Jde Vám o to, kolik mi je let, nebo o to, kolik toho umím a jak moc Vám dokážu pomoci?

Co se Vám osobní konzultace přinese

Zlepšení komunikace

Komunikace je základ všeho - Vaší firmy, kariéry a Vašich vztahů. Při každé naší konzultaci budu dbát i na správnou Vaší komunikaci, né pouze, co mi sdělíte ale i jak mi to sdělíte - jak při tom budete vypadat.

Přisnost

Na první konzultaci se dohodneme, jak moc přísný na Vás budu. Já měl vždy raději přísnější učitele, kteří mne něco naučili, než liberálního, který po mne nic nechtěl, hezky jsme si popovídali, ale nic z toho vlastně nebylo. Volba bude na Vás.

Individuální komunikace

Nemám nastavený na tento formulář žádnou automatickou odpověď. Každou Vaši žádost individuálně, osobně čtu.

Výběr

Stejně, jako Vy si vybíráte mne i já si budu vybírat Vás. Pokud se potkáme, znamená to, že jste mne také něčím zaujali a mám zájem s Vámi spolupracovat.

Zápisky

Z každé naší konzultace budete odcházet se zápisky a informacemi, které budete hned používat při odchodu. Vše je velmi praktické.

Čekání

První konzultace mám pro Vás zdarma, abychom se lépe poznali. Takže na nic nečekejte a kontaktujte mne přes formulář dole.

Cena a domluva

První setkání je zdarma - jedná se o hodinovou schůzku, která proběhne podle domluvy.
Následná každá hodinová konzultace je za 600 Kč vč. DPH. 

Máte zájem se semnou setkat? Sjeďte dolů a napište mi.

Kontakt

Napište mi a domluvíme si první konzultaci.