Marek Fiala E-book - 11 dovedností úspěšných a šťastných lidí

11 dovedností úspěšných a šťastných lidí

JEDINÁ SMYSLUPLNÁ INVESTICE JE DO VÁS.
A co teprve investice, která Vás nic nestojí?
Šli byste do toho?

0
Stránek
0
Slov
0
Fanoušků
E-book 11 dovedností úspěšných a šťastných lidí

Vyplňte jméno a email a získejte e-book zdarma.

11 dovedností úspěšných a šťastných lidí

Co se v e-booku dozvíte

Nastartujete svůj růst

Stáhnutím E-booku opravdu začnete něco měnit a dokazujete, že Vám není lhostejné Váš osobní růst. Chcete se neustále zlepšovat a už pouze z tohoto pohledu to pro Vás může být první krok správným směrem.

Užitečné tipy a triky

Dozvíte se spoustu praktických tipů a triků, které mi zlepšují život každý den. Některé jsou jednodušší, některé zase naopak, jisté je to, že všechny za to stojí.

Investice do Vás a ZADARMO

Přečtení toho e-booku Vám nezabere více než 15 minut času. Toto bude investice do osoby, kterou potřebovat celý život a budete sním do konce života... a tím jste VY!

Začneme

Naučím Vás, jak jít již dnes opravdu do akce a začít se sebou něco dělat, abychom se co nejvíce vyvarovali prokrastinaci.

Lepší život

Stále opakuji jednu frázi "lepší život". Pouhé 2 slova a každý z nás si pod tímto spojením dokáže něco představit. Lepší život, který bychom chtěli za týden, měsíc, rok... Stáhněte si tento e-book a vydejte se na cestu k tomuto celoživotnímu cíli 🙂

Bonus

U každého mého produktu Vám dávám více, než se na první pohled zdá. I v tomto produktu na Vás čeká bonus.

E-BOOK

V E-booku naleznete 11 dovedností, které pomáhají šťastným a úspěšným lidem být šťastnými a úspěšnými. 🙂
Je pro Vás po dokončení E-booku připravena také akce, kterou si ještě více prohloubíte nově nabyté zkušenosti z E-booku.
Tento E-book je skvělým prvním krokem na cestě za lepším životem. Je v něm vše, co člověk potřebuje, pokud se chce dostat z místa, ve kterém se nyní nachází. Je sestaven tak, aby se Vám pohodlně četl. Má svojí strukturu a není ani nijak dlouhý.
Přeji Vám příjemné čtení a vzhůru do akce! 🙂

Reference a ohlasy

E-book is really wonderful! Marek translated E-book for me and the main idea is great. He is nice guy. I hope, that he will make his training in english as well.

Pedro Amado

Určitě nejsem tam, kde bych chtěl být! Děkuji moc za motivaci, Máro!

Honza T.Manažer

Často kladené otázky

 • Kolik E-book stojí?

  E-book je zdarma. Je tomu tak, protože věřím, že toto jsou základy, který by si každý měl přečíst. Chtěl bych, aby si tyto dovednosti uvědomil každý z nás a třeba nám tu potom všem bylo lépe. 🙂
 • Je náročný?

  Pokud se ptáte „náročný na přečtení“, tak není. E-book má svojí strukturu a je tedy velice jednoduché se v něm zorientovat.
 • Nikdy jsem se o poznání a rozvoj sebe sama nezajímal. Bude mě to i tak bavit?

  E-book je určen jak pokročilým, tak začátečníkům se sebepoznáním a seberozvojem. Začátečníci si osvojí základy a pokročilí si zase zopakují základy a třeba je alespoň dárek v E-booku příjemně překvapí.
 • E-book mi nebyl zaslán na email, pošlete mi ho znovu?

  Nejdříve bych Vás poprosil, abyste zkusili chvíli vyčkat, doručení emailu občas chvíli trvá. Pokud stále email nepřichází, vyplňte formulář znovu. Pokud ani poté nebude E-book k dispozici, neváhejte se mi ozvat přes kontaktní formulář, který je v hlavičce webu ozačen jako "Kontakt". www.marekfiala.cz/kontakt/
 • Nemám čas na čtení knih, natož na čtení E-booku, poradíte mi?

  E-book Vám nezabere více než 15 minut času. Pokud se cítíte opravdu tolik v časové tísni, tak bych Vám doporučil co nejdříve přejít ke školícímu programu, aby jste se naučil, jak správně a efektivně řídit svůj čas.
 • E-book jsem dočetl a nevím, jak se mohu dále zlepšovat.

  Mám pro Vás připravený pěti týdenní školící program Vše je ve Vás. Nejdříve si přečtěte E-book a poté můžete pokračovat dále na tuto stránku. www.marekfiala.cz/produkt-vse-je-ve-vas/
O autorovi - Marek Fiala
O autorovi - Marek Fiala

Marek Fiala je autorem e-booku 11 dovedností úspěšných a šťastných lidí a programu Vše je ve Vás. Tento e-book vznikl jako podpora všem, kteří hledají nový směr ve svém životě a chtějí ve svém životě něco změnit. Jsou to základy, díky nimž se stane Váš život vyrovnanější a šťastnější. Klikněte na mojí fotku a přečtěte si více z mého životního příběhu. 🙂